Võit sääskede üle!

Kui kellegi sooje suveõhtuid rikuvad nahhaalsed ja ülbed sääseparved, nagu meil siin (nõelutakse juba kümnest kohast korraga, lennatakse suhu ja silma), siis ma jagan hea meelega teiegagi oma tänast avastust – teepuuõli!

Ma ei mäleta, kust see konkreetne pudel meie koju jõudis, aga apteegis müüakse kindlasti. Võimalik, et leidub ka suuremate marketite tervisetoodete riiulis.

Tupsutasin seda natuke juustele, jalatsitele, riietele siia-sinna vähemnähtavatele kohtadele (kuna tegemist ikkagi õliga ja ma ei tahtnud plekke jätta). Oma paljastele säärtele tõmbasin ka sõrmega, aga lastele otse nahale ei pannud, sest teepuuõli on väga tugev kontsentraat ja lahjendamata kujul ma seda laste nahale panna ei julge.

Igatahes muutusime mina ja mu pereliikmed järsku sääskedele nähtamatuks!

20180523_193223

Iroonilisel kombel on pildile jäänud ka sääsetõrjespiraal, millest polnud kahjuks mingit tolku, sest sääsed seda suitsu ei karda ja haiseb see nii, nagu puhuks keegi oma sigaretitossu näkku 😀

 

 

 

Jälgi minu blogi Facebookis

One thought on “Võit sääskede üle!

  1. Ma segasin sidrunheina õli ja vett pump-pudelisse ja töötab! Õues pikemalt istudes kasutame Thermocell sääsepeletajat, vot see aparaat ajab küll sääsed laiali (samas ise ei haise ega midagi)

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s